Валерій Ткачук: За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці

13.11.2017

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

 На засіданні  19 комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася нещодавно у РДА, розглянуті питання щодо права дітей, які обділені батьківською любов’ю та піклуванням жити в родині, отримувати  любов та піклування зі сторони дорослих та мати сприятливі умови життя та розвитку своїх здібностей та талантів.

- За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому велике прохання до батьків розуміти, що вони мають рівні права на виховання дітей. Не можна маніпулювати думкою дітей,  чинити перешкоди в участі у вихованні та спілкуванні з дитиною одного з батьків. Держава завжди відстоюватиме захист прав дітей, - зазначив голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, при розгляді питання порядку денного, що стосувалося родини ківерчан, де батько забороняв дитині зустрічатися з мамою.

   На  розгляд комісії  виносилося ряд  питань щодо визначення способу участі батька у вихованні сина та доцільності призначення бабусі опікуном над 4 дітьми, позбавленими батьківського піклування  (с. Грем’яче) та ряд інших.

Служба у справах дітей