Валерій Ткачук: Питання ремонту шкільного даху ЗОШ №3 потребує першочергового вирішення

08.02.2018

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук провів робочу нараду із заступником голови Яною Церкевич та начальником відділу освіти райдержадміністрації Миколою Грибуком.

В ході наради обговорили питання над якими сьогодні працює галузь освіти.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук доповів про дотримання температурного режиму у навчальних закладах району, забезпечення паливом, ситуацію із захворюваністю школярів, заходи, що вживаються відділом освіти щодо забезпечення виконання вимог пожежної безпеки у школах та дитячих садках району.

Яна Церкевич поінформувала голову райдержадміністрації про батьківську конференцію, яка відбулася 7 лютого 2018 року у міській загальноосвітній школі №3. На конференції  батьківський, педагогічний колективи школи разом з представниками влади обговорили шляхи вирішення проблемних питань, що стосуються ремонту спортивної зали, системи опалення.

Як повідомив Микола Грибук, шкільні приміщення експлуатуються вже понад 65 років та потребують капітального  ремонту.

- Сьогодні гостро постала потреба провести ремонт спортивної зали, зокрема даху над ним. Адже навчально-виховний процес у школі триває, а частина даху не надійна, - зазначив Микола Васильович. – Відділом освіти райдержадміністрації подане клопотання про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту даху. Також у найкоротші терміни буде проведено поточний ремонт системи опалення закладу.

- Проблемних питань в районі багато, й не лише в галузі освіти. Тож зрозуміло, що фінансування на всі об’єкти не вистачає. Однак, такі питання як ремонт шкільного даху, мають бути вирішені першочергово, -  зазначив голови РДА.-  Для вирішення питання по міській школі №3 з районного бюджету на черговій сесії районної ради будуть виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації, після чого проведуть ремонтні роботи.

Він також дав доручення начальнику відділу освіти райдержадміністрації, спільно з профільним заступником голови РДА, оглянути загальноосвітні заклади району у яких проводиться навчально-виховний процес та сформувати перелік проблемних питань, які повинні бути вирішені невідкладно.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики