Валерій Ткачук познайомив школярів з "Маленькою Швейцарією" Ківерцівщини

03.11.2017

2 листопада 2017року учні та вчителі Ківерцівської експериментальної і Тростянецької загальноосвітньої шкіл відвідали Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське лісове господарство», яке ще називають «Маленькою Швейцарією». 
Організували цю поїздку голова Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук та його заступники Юліан Таранчук, Яна Церкевич.

Краса осені Волинського лісу надзвичайна. Особливістю Воротнівського лісництва, також є те, що на його території створено Лісівничий молодіжний центр, який займається навчанням школярів справам лісового господарства та популяризацією професії лісівника.

        - Такі природничі екскурсії роблять життя школярів цікавим, допомагають ліпше зорієнтуватися в довкіллі: у лісі, на луці, в парку чи сквері, на ставку тощо. Сьогодні учні ознайомилися з "Маленькою Швейцарією" ківерцівського краю. Вони побачили, що природа є найбільшим розмаїттям форм, барв, звуків, запахів. Об'єкти і явища природи володіють таємничою магією життя, привертають увагу, цікавлять і збуджують допитливість школярів. А інтерес – велика рушійна сила розвитку пізнавальних процесів.  У процесі спостережень розвивається така універсальна якість особистості, як спостережливість, дуже необхідна людині у сучасному динамічному ритмі життя. Усе це допомагає навчитися дітям відчувати прекрасне, викликає у них бажання милуватися природою, оберігати її, самим творити красу та добро,- наголошує Валерій Євгенович.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики