Валерій Ткачук: Переконаний, що 1 вересня Ківерцівська музична школа відкриє свої двері для талановитих юних ківерчан

07.06.2019

Ківерцівська дитяча музична школа Волинської області є комунальним закладом спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, який фінансувався з районного бюджету.

Відповідно до рішення районної ради від 22 травня 2019 року №36/3 запропоновано Ківерцівській міській об’єднаній територіальній громаді прийняти низку закладів, які розташовані на території ОТГ і задовільняють її колективні потреби, серед яких і музична школа, у комунальну власність. Рішення про прийняття чи не прийняття запропонованих закладів,  Ківерцівська ОТГ ще не прийняла.

Однак, у зв’язку з обмеженістю фінансування їх з районного бюджету, цим же рішенням  рекомендовано  головному розпоряднику бюджетних коштів у сфері культури спільно з керівниками відповідних комунальних закладів, у разі не прийняття Ківерцівською міською радою рішення про надання згоди на прийняття у комунальну власність окремих бюджетних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, їх рухомого і нерухомого майна, у десятиденний термін привести штатні розписи закладів у відповідність до виділених бюджетних асигнувань на їх утримання. На основі рішення районної ради  був виданий наказ керівника музичної школи щодо приведення штатних розписів у відповідність до виділених коштів та попереджено працівників про можливе скорочення.

7 червня 2019 року біля приміщення районної державної адміністрації відбулася акція протесту щодо закриття Ківерцівської музичної школи. Участь в акції взяли працівники музичної школи, діти – вихованці закладу, їх батьки, громадськість.

В той час коли під будівлею райдержадміністрації мітингували, керівник музичної школи разом із начальником відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, обговорювали можливість дофінансування закладу із бюджету ОТГ з міським головою Володимиром Жгутовим. Домовилися, 10 червня 2019 року міському голові подадуть конкретні розрахунки потреб закладу та напрацюють можливі варіанти вирішення проблеми фінансування.

З мітингувальниками спілкувалися голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук та голова районної ради Олександр Гурський. Пояснивши ситуацію, що склалася, Валерій Ткачук наголосив, що мова про закриття Ківерцівської музичної школи не ведеться взагалі. Йдеться про передачу закладу на баланс Ківерцівської міської ОТГ та його подальше функціонування в нових умовах.

- Окремі громадяни, маніпулюють свідомістю батьків та вихованців музичної школи і організовують показові акції навіть не вникаючи в суть питання, - зазначив очільник району. – Переконаний, що 1 вересня Ківерцівська  музична школа відкриє свої двері для талановитих юних ківерчан.

За результатами діалогу, утворено робочу групу до складу якої увійшли працівники Ківерцівської музичної школи, батьки її вихованців, представники громадськості та влади. Робоча група збереться 10 червня 2019 року на 11.00 годину у кабінеті голови райдержадміністрації для подальшого обговорення вирішення даного питання.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації