Валерій Ткачук: Доземний уклін Вам, дорогі наші матері!

11.05.2018

Другої неділі травня Україна відзначає світле та прекрасне свято – День Матері. Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом.

 Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.

Особливі слова подяки висловлюємо багатодітним матерям Ківерцівщини та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та патріотизму, щирої любові до рідного краю.

Мати  завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок.

Немає людини ближче  матері! Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває, про все знає.

Тож, дорогі і рідні матері, низько вклоняємось вам, за ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Хай кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями!

Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові!

Миру і затишку вашому дому!

                                                                                                                          Валерій Ткачук

 

                                                                                                                                             

Голова районної державної адміністрації