В райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради

04.03.2017

У п’ятницю в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради. Участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, начальник районного відділу поліції Юрій Столярчук, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій району.

         В ході засідання, яке провела голова громадської ради Надія Кузьміч, розглянуто та обговорено ряд актуальних питань. Зокрема, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Єгорушкіна прозвітувала про виконання бюджету району за 2016 рік; начальник Ківерцівського відділення поліції ГУНП Юрій Столярчук – про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі у 2016 році; завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Марія Хазанюк – про організацію дозвілля молоді на території району. Інформація про організацію дозвілля молоді була представлена на розгляд членів громадської ради також начальниками відділу освіти і відділу культури та туризму райдержадміністрації.

         Обговорили члени громадської ради й питання об’єднання територіальних громад в районі та, зокрема, утворення Ківерцівської об’єднаної територіальної громади. Про проведену роз’яснювальну роботу з даного питання доповів перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук. Олена Єгорушкіна ознайомила присутніх з розрахунками доходів та видатків майбутніх об’єднаних територіальних громад району підготовленими управлінням фінансів. Секретар міської ради Оксана Баранович розповіла про роботу, проведену міською радою щодо утворення Ківерцівської територіальної громади. Борохівський сільський голова Володимир Артесюк проаналізував ризики, які стримують процес об’єднання громад.

Також громадська рада розглянула ряд організаційних питань.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики