В області підведені підсумки роботи виконавчих комітетів сільських та селищних рад у 2012 році

31.01.2013

Делегація від району на чолі з головами районної державної адміністрації Зіновієм Колісником та районної ради Михайлом Марчуком, взяла участь в обласній нараді з питань підсумків роботи виконавчих комітетів сільських та селищних рад у 2012 році та завдань щодо розвитку сільських територій на 2013 рік, що відбулася сьогодні у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук високо оцінив роботу представників органів місцевого самоврядування у минулому році, а також  окреслив основні напрямки, на які головам сільських та селищних рад варто звернути увагу у своїй роботі в цьому році.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, ефективне вирішення питань життєдіяльності територіальної громади та досягнуті результати роботи у 2012 році голова районної ради Михайло Марчук був нагороджений почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації. Відзначили на цьому заході також голів Тростянецької та Сильненської сільської ради.

Для учасників наради творчими колективами районів області був підготовлений святковий концерт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю