Участь в обласній нараді

18.01.2013

Перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич взяв участь в обласній нараді з питань збереження інфраструктури електропостачання області та проведення перевірки технічного стану магістральних ліній електропередач, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко.

Участь у нараді взяли начальник міліції громадської безпеки, заступник начальника УМВС України у Волинській області, полковник міліції В.Поліщук,  директор Волинських магістральних електромереж  П.Юрчук, начальник управління надзвичайних ситуації ОДА В.Ромко начальник управління Держтехногенбезпеки в області М.Кревський та заступник начальника інспекції Держенергонагляду В.Кухарський.

На нараді було обговорено план проведення заходів, спрямованих на забезпечення належного функціонування систем життєдіяльності населення, підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, закладів освіти та охорони здоров’я у зимовий період 2012-2013 року.

За результатами наради профільним керівникам дано відповідні доручення максимально зберегти майновий комплекс, що гарантує безперебійне електропостачання області.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю