Участь в обласній нараді з питань антимонопольної політики

28.02.2013

Керівник апарату районної державної адміністрації Анатолій Степанов та заступник голови районної ради Андрій Киричук взяли участь в  нараді щодо захисту конкуренції в області, яка проходила під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Башкаленка за участю державного уповноваженого Антимонопольного комітету України Світлани Мороз.

Нарада відбулася в рамках проведення “Дня відкритих дверей Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України”. Такі заходи відбуваються в обласних центрах держави з метою ознайомлення із завданнями комітету для влади та бізнесу.

Як повідомив Олександр Башкаленко в обласній державній адміністрації погоджений, розроблений АМКУ проект Закону України “Про загальнодержавну програму розвитку конкуренції в Україні на 2014-2024 роки”, в якій визначені пріоритети та завдання для виконання яких необхідне тісне співробітництво з державними, правоохоронними органами, з підприємцями та громадськістю.

Голова обласного територіального відділення АМКУ Віктор Гупало прозвітував про минулорічну роботу. Світлана Мороз розповіла, що у році Антимонопольний комітет буде акцентувати свою діяльність на виявлення порушень у сферах готельного бізнесу та адміністративних та ритуальних послуг.

Кращим працівникам обласного територіального відділення АМКУ були вручені подяки облдержадміністрації та центрального апарату Антимонопольного комітету України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю