У РЦЗ проведено тренінги на актуальні питання сьогодення

08.08.2017

В  Ківерцівському районному центрі зайнятості за участю ВОГМО «Волинський Інститут Підтримки  та розвитку  Громадських Ініаціатив» проведено   низку тренінгів-семінарів  на  актуальні сьогодні  на теми: «Жінка і праця. Секрети поєднання сім’ї та роботи», «Сучасні можливості молоді в професійному зростанні» та «Мистецтво самоорганізації та самоменеджменту».

     Тренер пані Вікторія обговорила з присутніми жінками  особливості зайнятості жінок у сучасних умовах, проблеми працевлаштування із якими часто зустрічаються жінки,мотивацію до роботи у жінок, де і як шукати роботу, щоб уникнути безробіття.

      На другому тренінгу учасники мали можливість ознайомитись з організаціями, що допомагають молоді у пошуку роботи та здобутті нових знань. Можливості професійного росту  та навчання сучасної молоді шляхом участі в громадських, волонтерських організаціях.

      Під час тренінгу «Мистецтво самоорганізації та самоменеджменту» присутні ознайомились з поняттями «самоменеджмент», «тайм-менеджмент», підходами в управлінні часом, як навчитися мистецтву постановці цілей та основними моментами досягнення цілей.

      Тренінги пройшли досить активно та жваво. Було багато дискусій, люди висловлювали власну думку і на завершення заходів  щиро дякували за проведенні заняття, які  збадьорили їх, додали оптимізму та віри у власні можливості.

 

Провідний спеціаліст

 з питань зайнятості                                                                  Л. Мартинюк

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики