У районі популяризується розвиток футболу серед дівчат

13.11.2017

В спортзалі Ківерцівської ДЮСШ відбулася першість Ківерцівського району з футболу серед дівчат ,,Кубок Ківерцівського району -2017”. Участь у змаганнях взяли чотири команди: ДЮСШ-1 (с.Берестяне, тренер-викладач Ходорчук М.А.), ДЮСШ-2 (м.Ківерці, тренер-викладач Гаврук Д.О.), КЕШ (вчитель фізичної культури Струсь А.М.) та команда с.Карпилівка (вчитель фізичної культури Шнит О.С.).

 Турнір  проводився з метою популяризації та подальшого розвитку жіночого футболу у районі, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

 Команди з міста та району охоче взяли участь у цих змаганнях, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи та селища. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою грою у кожному зіграному поєдинку.

За підсумками зіграних ігор переможцями та призерами змагань стали:

І місце посіла  -  команда ДЮСШ-1;

ІІ місце виборола  - команда с. Карпилівка;

ІІІ місце виборола – команда ДЮСШ-2;

ІV місце виборола – команда Ківерцівської експериментальної школи.

 

 Індивідуальні нагороди отримали:

Анастасія Яцик – кращий бомбардир (ДЮСШ-1);

Анна Веселуха – кращий захисник (КЕШ);

Евеліна Семенова – кращий гравець ( ДЮСШ 2);

Ірина Тарасюк – кращий воротар (с.Карпилівка).

Команда-переможець і команди-призери нагородженні кубком, медалями та грамотами а кращі гравці турніру були нагородженні кубками у своїй номінації.     Безпосереднє проведення змагань здійснювалось Ківерцівською дитячо-юнацькою спортивною школою.

Адміністрація Ківерцівської ДЮСШ вдячна сектору у справах молоді та спорту Ківерцівської РДА, федерації футболу Ківерцівського району та Асоціації дворового футболу Волині за те, що долучились до проведення спортивного заходу, адже спільними зусиллями ми зможемо розвивати спорт у районні.

 

Сектор у справах молоді та спорту