У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

24.01.2018

Сьогодні під головуванням заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Яни Церкевич відбулось лерше у цьому році засідання комісії з питань захисту прав дітей. П'ять з тринадцяти питань, що виносилися на розгляд стосувалися батьків, які неналежно виконують свої батьківські обов'язки.

Серед інших слухалися питання щодо виконання батьківських обов’язків, про надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації на укладання договору про розподіл спадкового майна після померлого та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.  

У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Скубій, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Нікітюк, начальник відділу освіти Микола Грибук та інші члени комісії, Василь Недільський - журналіст газети "Вільним шляхом", представники органів місцевого самоврядування, ЗОШ.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

- Бережіть та любіть своїх дітей, щоб вони ніколи не звинувачували себе в тих життєвих ситуаціях, які призвели до неблагополуччя родини. Адже діти завжди люблять і маму, і тата.  Вони хочуть жити у повноцінній сім'ї, - звернулася до батьків Наталія Скубій.

Служба у справах дітей