У Ківерцях відсвяткували День Святого Миколая та відкрили головну міську ялинку

19.12.2019

Сьогодні, 19 грудня 2019 року, в Ківерцях відбулося урочисте відкриття головної ялинки.  Відсвяткувати День Святого Миколая на площі біля музичної школи зібралися ківерчани. Серед них – зовсім маленькі дітки з батьками, юнаки та дівчата шкільного та студентського віку.

В обідню пору святкове дійство відбувалося за участю хореграфічних колективів Центру позашкілля та районного будинку культури. Усі охочі мали змогу не лише спостерігати за виступами артистів, але й самим стати активним учасником заходу.

Громаду вітали перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, голова районної ради Олександр Гурський, міський голова Володимир Жгутов.

Свято відкриття ялинки – особливе. Приємно бачити сьогодні юних ківерчан, які разом святкують. Вітаємо усіх з Днем Святого Миколая. Бажаємо, щоби в усіх була злагода, а в душах – гармонія, - зазначали у виступах керівники району та міста.

Звичайно, не обійшлося дійство без головного персонажа – Святого Миколая. Він побажав усім присутнім на площі добра, любові, злагоди, щастя та добробуту.

Усі, хто завітав на свято отримали подарунки.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації