У центральній районній лікарні освятили “духовне відділення”

04.04.2017

Сьогодні у приміщенні комунального закладу “Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання” освячено капличку.      

Чин освячення здійснив митрополит Луцький і Волинський, архієпископ Михаїл, спільно зі священиками Ківерцівського благочиння УПЦ КП. Участь у відкритті духовного осередку взяли представники влади, медичний персонал, пацієнти лікарні.

Вітаючи присутніх із важливою подією митрополит зазначив, що усім потрібно дбати про своє здоров’я та звертатися до лікарів за профілактикою недугів. Відтепер  пацієнти лікарні та медичний персонал зможуть у будь-який важкий для себе час попросити у Всевишнього благословення, покаятися за гріхи та прийняти духовне зцілення.

Декан Ківерцівського благочиння УПЦ КП, протоієрей Іван Семенюк, подякував усім, хто долучився до облаштування каплиці та розповів про те, що  

помолитися у святому місці зможе кожен охочий.  Двері храму відкриті не лише для пацієнтів та працівників медзакладу, а й для усіх вірян, незалежно від віросповідання.

         Важливість цієї події для людей підкреслили й представники влади: голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук та голова районної ради Григорій Недопад. Вони вручили духовенству ікони Божої Матері та  сповідника Луки Кримського.

Генеральний директор районного територіального медичного об’єднання Михайло Слижук висловив переконання, що фізичне зцілення неможливе без духовного. “Люди під час хвороби мають особливу потребу в молитві. Та й лікарі перед відповідальними операціями моляться і просять у Бога благословення. Ми раді, що віднині маємо свою каплицю, у якій регулярно відправлятимуться богослужіння”, - зазначив Михайло Слижук.

На завершення духовенство, спільно з присутніми, заспівали многоліття привітавши з днем народження першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики