У 2013 році Кабміну треба активізувати роботу щодо зменшення тиску

26.12.2012

   Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості послідовного продовження політики дерегуляції у 2013 році. Як зазначив Глава держави на засіданні Ради регіонів, йдеться зокрема про зменшення витрат бізнесу на дотримання обов’язкових регулятивних процедур.
   За словами Президента, прийняті останнім часом законодавчі акти значно спростили процедури ведення бізнесу та запровадили більш цивілізовані правила його роботи. Водночас, констатував він, на практиці ці закони не завжди працюють. Глава держави доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову та Першому заступнику Глави Адміністрації Президента Ірині Акімовій спільно з головами ОДА проаналізувати ситуацію та вжити заходів для її поліпшення. «Нам треба, шановні колеги, підходити до цих питань дуже-дуже принципово», - підкреслив він.
   Глава держави зокрема звернув увагу на реалізацію Закону «Про містобудівну діяльність», яка значною мірою залежить від роботи місцевої влади, та на питання відкриття центрів надання адміністративних послуг.
   «Ставлю Уряду завдання, щоб бізнес реально відчув зменшення тиску контролюючих органів, а Україна в цілому значно поліпшила свій рейтинг в оцінці легкості ведення бізнесу та увійшла у ньому до сотні найкращих країн світу», - резюмував Президент.
 
                                            За матеріалами прес-служби Президента України

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю