Тиждень безпеки дорожнього руху на залізничних переїздах

14.11.2018

У рамках Десятиліття дії з забезпеченням безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, проголошено  з 12 по 18 листопада 2018року організовується проведення Тижня безпеки дорожнього руху на залізничних переїздах. 

Для  ПАТ «Укрзалізниця» безпека руху на залізничних переїздах є одним із пріоритетних напрямків діяльності. Технічному оснащенню переїздів, стану переїзного настилу, дорожнього покриття та іншим чинникам, які впливають на забезпечення безпеки руху поїздів і автотранспортних засобів постійно приділяється велика увага.           

По всій протяжності залізничних колій регулярно встановлюються та оновлюються технічні засоби безпеки     

На жаль, незважаючи на проведену роботу, водії автотранспорту продовжують нехтувати правилами дорожнього руху при перетині залізничних переїздів, наражаючи на небезпеку і себе, і пасажирів, і працівників залізничного транспорту.       

Причиною усіх ДТП є порушення, що їх чинять водії автомобільного транспорту. Проте, важливо пам’ятати, що водій, який порушує правила, наражає на небезпеку не лише своє життя та життя своїх пасажирів, але й пасажирів поїзда, які перебувають у вагонах, та працівників залізничного транспорту.

   Серед причин травмування дітей найчастішими є ходіння по коліях та перехід колії у неналежних місцях,  перетин залізничних переїздів на заборонний сигнал світлової та звукової сигналізації; ходіння по коліях у навушниках чи з іншими засобами, які знижують рівень уважності; спроби сфотографуватися на рухомому складі, на опорах мостів, в інших небезпечних місцях та ін.  Залізничники просять керівників шкіл організувати (за потреби – з залученням фахівців залізниці) проведення уроків для учнів та бесід на батьківських зборах, а також розглянути можливість в подальшому внести до навчальних планів освітніх закладів вивчення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті Укра          

Шановні громадяни! Львівська магістраль вкотре закликає вас дотримуватись правил поводження на об’єктах залізниці, бути розсудливим та зважати на безпеку інших людей, адже подібні вчинки – не лише вірна та страшна смерть для самогубця, але й небезпека для життя багатьох людей, які перебувають у потязі. І через нерозсудливість та необдуманість вчинків на залізницях України щорічно гинуть понад 100 сторонніх осіб!

 

Начальник ВСП «Ківерцівська дистанція колії»    Михайло Скуда

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики