Суб’єкти господарювання повинні дотримуватись вимог земельного законодавства, - Юліан Таранчук

18.01.2018

У райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Юліана Таранчука відбулося  засідання   комісії з  визначення та відшкодування  збитків  власникам  землі  та землекористувачам  і  втрат  сільськогосподарського  та лісогосподарського  виробництва. Окрім  членів комісії, голів  сільських  рад  запрошено  на  комісію і  суб’єкти господарювання, які  користуються  земельними  ділянками без  правовстановлюючих  документів  на  території  Хорлупівської  та Звірівської сільських рад.

Комісія розглянула питання порядку денного та лист місцевої прокуратури  щодо   вжиття заходів по відшкодуванню збитків за самовільне зайняття чи використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів на території відповідних рад.

Присутні детально обговорили справи землекористувачів, можливі  шляхи  оформлення  права  користування  земельними  ділянками  відповідно  до  вимог  чинного  законодавства.

- Не можливо ухилитися від сплати податку за користування земельною ділянкою. Коли є межі, але орендар не оформляє договір з невідомих причин, такі землекористувачі притягуються до адміністративної відповідальності, - зауважив Юліан Віталійович.

 За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики