Сьогодні стартував восьмий Різдвяний телемарафон “Бог багатий милосердям”

17.01.2013

Сьогодні в прямому ефірі Волинського телебачення стартував восьмий Різдвяний телемарафон «Бог багатий милосердям», який проводиться  з ініціативи та за безпосередньою участю Волинської Ради Церков. Його мета – зібрати кошти для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та іншим малозабезпеченим.

Участь у відкритті телемарафону взяли голови облдержадміністрації Борис Клімчук та обласної ради Володимир Войтович, Луцький міський голова Микола Романюк, митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, голова правління «Волинська лікарняна каса» Дмитро Глазунов, директор Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Анатолій Глива.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук подякував  усім організаторам за цю добру справу. “Наша держава виконує свою функцію - посилює соціальні стандарти. Однак, є особливі випадки, коли треба нас усім згуртуватися і допомогти тим, хто найбільше потребує нашої уваги. Проведення телемарафону –  це благородно.  Я особисто, моя родина  підтримуємо  душею та серцем таку важливу для людей акцію”.

Борис Клімчук повідомив, що з обласного благодійного фонду “Рідна Волинь” на потреби малозабезпечних виділено 25 тис. грн.

Упродовж сьогоднішнього дня акція триватиме в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Голова облдержадміністрації закликав волинян активно долучитися до благодійного телемарафону “Бог багатий милосердям”. Зробити пожертвування можна у благодійні скриньки, які розміщені у залі облмуздрамтеатру. Переказати гроші можливо на розрахунковий рахунок. Збір коштів триватиме до 1 березня.

Переказати кошти можна на розрахунковий рахунок:

№ 26049000000035

ПАТ «Укрсоцбанк»

МФО 300023

код ЄДРПОУ 02940115

Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації