Служба у справах дітей приймала вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери

05.11.2018

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Для багатьох з них слова Івана Франка - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя.

2 листопада в кабінеті голови РДА  святкові вітання з нагоди  Дня працівників соціальної сфери приймали працівники служби у справах дітей райдержадміністрації.

Голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук та в.п. голови районної ради Тамари Чигрин з нагоди професійного свята привітали працівників служби у справах дітей РДА з Днем працівника соціальної сфери.

- Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, працівники служби у справах дітей  роблять  вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, - наголосив Валерій Ткачук.

 Очільник району ввисловив переконання,  що фахівцям соціальних служб вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі соціального захисту тих, хто його потребує. 

Керівники району вручили Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації  Дейні Оксані Володимирівні – головному спеціалісту-юристу служби у справах дітей районної державної адміністрації за сумлінну працю у вирішенні питань, що стосуються соціального захисту дітей та ґрунтуються на принципах законності, поваги до особистості, честі та гідності.

- Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка, - зазначила вітаючи колег по роботі начальник служби у справах дітей Наталія Скубій.  

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації