Скарги на «ВолиньГаз», школа шахістів та зниклий син – з чим прийшли волиняни на черговий прийом голови ОДА Олександра Савченка

12.06.2018

Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко провів черговий прийом громадян 11 червня 2018 року. Перед кабінетом зібралися більше трьох десятків людей, які прийшли розповісти про наболіле. Цього разу волиняни переважно скаржилися на особисті проблеми та просили допомоги стосовно житла та пільг, співпраці та корисних для суспільства справ.

Луцький інвалід скаржиться на те, що через його поганий зір йому записують недостовірні показники лічильників. Крім того, він вже звертався і до Луцької міської ради. Проте там його не прийняли. Олександр Ілліч дав доручення поставити на контроль забезпечення цьому громадянину свідків, при яких здійснюватиметься наступне зняття показників з лічильників та отримання путівки на санаторно-курортне лікування. Мовляв, якщо місцева влада не дбає про інвалідів – силами області закриватимемо такі питання.

Згодом до посадовця зайшли дружина учасника бойових дій, інваліда війни, та, власне, сам атовець. Жінка розповіла, що наразі чоловік пройшов перекомісію і отримав 3 групу. Однак на МСЕК та інші лікарі при консультації говорили, що чоловік має отримати 2 групу. Чоловік розповів, що рік був на обліку в центрі зайнятості, та за цей час так і не зміг знайти роботи. Наразі ж ще постало питання стосовно групи.

Окрім того, у родини – 5 дітей, а власного житла фактично немає. Сім’я має тільки маленьку кімнатку у гуртожитку, а родич жінки дозволив їм жити у його будинку. Тому родина прохала посприяти із тим, аби чоловік пройшов перекомісію на 2 групу, та поставити їх на чергу для отримання житла.

Олександр Савченко просто в кабінеті доручив представникам управління охорони здоров’я, соціального напрямку та представнику обласного центру зайнятості поспілкуватися із родиною та вирішити питання. Мовляв, Ігор Ващенюк проконсультує стосовно отримання групи з інвалідності, а центрі зайнятості розглянуть можливість знову поставити чоловіка на біржу.

«Троє забираєте людей до себе в кабінет і опрацьовуєте, беру під суперособистий контроль», – наголосив посадовець.

Звернулася до керівника найвищої виконавчої гілки влади в області і вихователька Луцького правознавчого ліцею Зоя Лук`янівна. Працює вона там вже 33 роки, а до виходу на пенсію залишилося лише 2,5. Проте, у навчальному закладі їй не дають тижневе навантаження – 30 годин. Олександр Ілліч запевнив жінку, що допоможе. Адже вона матір учасника бойових дій та має право на позачергове працевлаштування.

Всіх, хто прийшов на прийом голова облдержадміністрації прийняв згідно черги, їх звернення зафіксували та направили до профільних спеціалістів, аби шукати вирішення проблем. На наступний прийом громадян можна записатися заздалегідь – вони відбуваються у перший та третій понеділки щомісяця.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації