Шкільний дзвінок покликав учнів у школи

01.09.2013

У загальноосвітніх закладах району 1 вересня відбулося традиційне свято “Першого дзвоника”.

Керівництво району та представники структурних підрозділів райдержадміністрації побували на урочистих заходах в школах, привітали із початком навчального року учнів, батьків, педагогічні колективи та вручили подарунки.

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич побував на святі Першого дзвоника у загальноосвітній школі села Залісоче.

Виступаючи перед присутніми, Микола Дмитрович зазначив, що керівництво району, педагогічні колективи шкіл докладають всіх зусиль, щоб  наші діти щороку приходили у відремонтовані школи, світлі та просторі класи.

Втілюючи в життя нові соціальні ініціативи Президента України “Діти – майбутнє України” та реалізуючи їх на Ківерцівщині, керівництво району не залишається осторонь шкільних проблем, працює над зміцненням матеріально-технічної бази загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, модернізацією дитячих спортивних майданчиків, залученням підростаючого  покоління до здорового способу життя. Він висловив щирі слова подяки педагогічному колективу школи за самовіддану працю, мудрість та щедрі знання, які вони віддають своїм вихованцям, побажав міцного здоров'я і терпіння батькам, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань учням.

Заступник голови райдержадміністрації Євгеній Зубенко побував на святі Дня знань у загальноосвітній школі села Покащів.

Виступаючи перед присутніми заступник голови зазначив, що нові соціальні ініціативи Глави держави Віктора Януковича “Діти - майбутнє України“, його завдання та доручення щодо модернізації освіти спрямовані на створення для дітей якнайкращих умов для якісного навчання та всебічного розвитку. Він також подякував учителям, батькам, спонсорам, школярам і всім присутнім за плідну роботу, побажав їм невичерпного  ентузіазму, гарної долі, вірних друзів, успіхів та перемог.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю