Щопонеділкова оперативна нарада

12.02.2018

12 лютого 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Валерія Ткачука за участю заступників голови та керівника апарату РДА відбулася щотижнева апаратна нарада. Обговорено низку заходів, запланованих на поточний робочий тиждень.

Мета наради - спланувати роботу усіх структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, обговорити актуальні питання соціально – економічного розвитку району, налаштувати усіх на результативну діяльність.

Валерій Ткачук зазначив, що цього тижня  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заплановано низку заходів.

- Годину пам'яті та зустрічі з учасниками війни в Афганістані та на території інших держав потрібно провести на належному рівні. Дякуємо командам району з волейболу за активну участь у традиційному турнірі пам'яті Олега Денисюка. Вітаємо переможців – команди з сіл Липне, Холоневичі та міста Ківерці, - зазначив Валерій Ткачук, пообіцявши, що влада району і надалі буде підтримувати розвиток спорту на Ківерцівщині.

 Керівник апарату райдержадміністрації Зоя Радюк поінформувала, що згідно Закону України «Про державну службу», зокрема статею 45 передбачено щорічне публічне звітування керівника органу державної виконавчої влади. Наказом Головдержслужби України затверджений порядок підготовки публічного звіту, в якому зазначено, що щорічно до 25 лютого за дорученням керівника органу державної влади структурні підрозділи райдержадміністрацій та відповідні територіальні підрозділи готують інформацію про роботу райдержадміністрації за попередній рік. Регламент пубічного звіту передбачає його оприлюднення та обговорення за участі громадських, профспілкових організацій. 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики