Щомісячна апаратна нарада

12.03.2013

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Вашкевича за участю заступника голови районної ради Андрія Киричука, заступника голови райдержадміністрації Людмили Федюк проведено щомісячну апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, служби, завідувачами секторами районної державної адміністрації та з керівниками організацій, установ, районних служб.

На порядку денному апаратної наради були розглянуті наступні питання: – “Про виконання обсягів щеплень Ківерцівського району за 2012 рік”. Так, у своєму виступі завідувач Ківерцівським міськрайонним відділенням лабораторних досліджень Державного управління Волинського обласного лабораторного Центру дерсанепідемслужби України Алла Пахальчук прозвітувала про те, що за останні чотири роки у зв’язку із неритмічним постачанням в район імунобіологічних препаратів, які закуповуються за кошти державного бюджету, обсяги щеплень виконувалися не у повному обсязі. Так, у 2009 році відсоток щеплених з числа запланованих становив 76%, у 2010 році – 63,6%, у 2011 році – 71%, у 2012 році – 77%. Даний факт говорить про тенденцію до втрати колективного імунітету, який можливий лише при наявності не нижче 90% привитого населення. Поряд із недостатнім забезпеченням препаратами та частою постановкою їх на карантин, гостро постає проблема відмов від щеплень. У 2012 році їх кількість збільшилася і складає 478 відмов серед дитячого населення і 152 – серед дорослих. Окремо зазначила виступаюча, що від грипу щороку прививаються лише медичні працівники, а для створення імунітету необхідною є імунізація 30% усього населення.

Наступне питання яке заслухали було – “Про виконання бюджету району за  січень-лютий 2013 року”. Інформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Леся Керда.

Розглянули також ще два питання: “Про виконання бюджетного призначення по податках і зборах, що контролюються податковою інспекцією району, до Державного та місцевих бюджетів станом на 1 березня 2013 року”, “Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості по Державному та місцевому бюджетах станом на 1 березня 2013 року”.

Крім того, було розглянуто ряд робочих питань – про організацію передплати періодичних видань, упорядкування територій місцевих рад тощо.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю