Семінар-нарада з представниками добровільних пожежних дружин району

06.02.2013

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулася семінар-нарада з представниками добровільних пожежних дружин району щодо вивчення основ та принципів діяльності добровільних пожежних формувань на території району.

У нараді взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич, начальник управління Держтехногенбезпеки у Волинській області Микола Кревський, голова  добровільного пожежного товариства України у Волинській області Григорій Загородній, начальник Ківерцівського РВ Управління Держтехногенбезпеки у Волинській області Павло Собчук, начальник служби цивільного захисту Ківерцівського району ТУ МНС України у Волинській області Андрій Кузьмов, голова районної ради Михайло Марчук, сільські, селищні, міський голова місцевих рад району.

Як повідомлялося на нараді на території нашого району діє 80 добровільних пожежних дружин, з яких 1 при міській раді, 2 при селищних радах, 24 при сільських радах, решта при підприємствах та організаціях району.

Голова добровільного пожежного товариства України у Волинській області Григорій Загородній продемонстрував слайди, які висвітлювали можливості, способи та методи функціонування добровільних пожежних дружин.

На завершення начальник управління Держтехногенбезпеки у Волинській області Микола Кревський підвів підсумки функціонування добровільних пожежних дружин у 2012 році та окреслив завдання на 2013 рік.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю