Робоча поїздка делегації Ківерцівського району до м. Красностав Республіки Польща

17.02.2017

З метою належної участі у робочих зустрічах, націлених на підписання Договору про співпрацю, 16 лютого 2017 року делегація Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації здійснили поїздку до  м. Красностав Республіки Польща.

Метою поїздки було встановлення партнерських відносин шляхом підписання Договору про співпрацю між Ківерцівським районом та Красноставським повітом для подальшого розвитку двохсторонніх, довгострокових контактів в галузі економіки, освіти, охорони здоров'я, культури, спорту і туризму, а саме:

- обмін досвідом роботи, освітньої інформації, що стосується розвитку системи освіти;

- підтримка та обмін художніми колективами, туристичними організаціями молоді та спорту;

- координація і реалізація спільних програм з співробітництва в галузі культури і спорту, в тому числі організації музейно - виставкових проектів, вистав художніх ансамблів, участі в спортивних змаганнях;

- розвиток контактів між установами охорони здоров'я;

- співпраця і розширення зв'язків в галузі туризму та розвитку туристичного потенціалу та інше.

Зустріч делегації з польськими колегами та офіційне підписання договору відбулось на сесії Ради повіту Красноставського Республіки Польща.

Ківерцівська районна рада, Ківерцівська районна державна адміністрація та повіт Красноставський Республіки Польща готові співпрацювати, приймаючи необхідні заходи з метою сприяння розвитку різних сфер діяльності, задля добробуту громадян обох районів.

Управління інвестицій, інфраструктури, та агропромислового розвитку