Ремонт доріг комунальної власності району на постійному контролі

22.03.2013

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Вашкевича відбулася нарада з питань освоєння субвенцій з обласного та районного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і  доріг  комунальної власності  району. В роботі наради взяли участь голова районної ради Михайло Марчук, сільські, селищні, міський голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники дорожніх організацій району, представники організації, що займається виготовленням проектно-кошторисної документації та організації-підрядника, що буде виконувати роботи.

Необхідність першочергового виконання дорожніх робіт з капітального ремонту доріг комунальної власності населених пунктів району обумовлена рядом причин. І хоча загальна сума коштів, спрямована на утримання доріг протягом останніх років поступово зростає, обсяг виконаних ремонтних робіт значно нижчий за нормативну потребу. Виходячи з обсягів зношеності, важливості та інтенсивності руху по вулицях, визначена першочерговість виконання ремонтних робіт. На основі пропозицій селищних, сільських голів сформований перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району на 2013 рік, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Також на нараді було надано роз’яснення щодо порядку використання коштів державної субвенції місцевим бюджетам на капітальний та поточний ремонти доріг.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив на своєчасності виконання робіт з ремонту та реконструкції доріг, необхідності освоєння коштів у повному обсязі, подякував працівникам дорожніх служб за злагоджену роботу та висловив надію на  подальшу оперативну співпрацю.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю