Районний семінар у краєзнавчому музеї

22.02.2017

Останнім часом спостерігається пожвавлення інтересу населення до вивчення історії свого краю, а краєзнавство стало періодом активного відродження.

На районний семінар “Виховання громадянськості і патріотизму засобами краєзнавства, екскурсій, проектної діяльності” завітали вчителі історії шкіл Ківерцівщини.                                                           

З приміщення нашого музею розпочався семінар, адже саме тут зберігається багатовікова історія нашого краю, славетні імена земляків та пам’ятки історії.  

На початку зустрічі директор музею Степан Войчик ознайомив істориків із визначною подією вересня – Міжнародною конференцією “Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ківерцівський район та Олика в історії України та Волині”, яка планується у нашому районі. Не обминув очільник музейного закладу і питання ролі  шкільних музеїв у вивченні своїх коренів та витоків.                         

Присутні вчителі історії мали змогу зустрітися з автором картин, а по-сумісництву – своїм колегою – Василем Фурсом. Для учасників семінару працівники районної бібліотеки для дорослих підготували виставку новинок краєзнавчої літератури “Історія, яка завше з нами”. Наостанок освітяни мали змогу ознайомитись з експозицією нашого музею.

З переконанням у тому, що усе надбання, створене нашими предками і примножене сучасниками, потрібно берегти, учасники семінару переїхали до загальноосвітньої школи I-III ст.№4 міста.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики