Питання підготовки до позачергових виборів до ВРУ та роботу відділу архітектури розглянуто на апаратній нараді в РДА

11.06.2019

У залі засідань райдержадміністрації відбулася щомісячна апаратна нарада. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, за участі  керівників установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Про роботу відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації доповів начальник відділу Володимир. Володимир Богданович  зазначив, що продовж 2018 року та станом на звітну дату, за безпосередньою участю відділу, розроблено та затверджено 6 нових генеральних планів для міста Ківерці, сіл Дерно, Прилуцьке, Сапогів, Дачне та Жабка. Перед затвердженням, усі проекти генпланів проходили процедуру громадських слухань. Разом з тим розроблено та затверджено план зонування міста Ківерці.

Ще 5 генеральних планів для населених пунктів Домашів, Жидичин, Кульчин та Холоневичі знаходяться в стадії розробки, затвердження яких заплановано у ІV кварталі 2019 року, генеральний план для с. Липляни на сьогоднішній день проходить процедуру погодження, затвердження його заплановано на червень поточного року. Також розроблено історико-архітектурний план для історично-населеного пункту смт Олика.

Прийняті рішення відповідних селищних рад, а також виготовлено топооснови для розробки нових генеральних планів селищ міського типу Цумань та Олика та сіл: Мительне і Личани.

За рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів інвесторів розроблено та затверджено 37 детальних планів територій забудови житлових кварталів, господарських дворів, а також окремих земельних ділянок з метою будівництва об’єктів виробництва, та об’єктів громадської забудови.

Ще 17 детальних планів території знаходяться у стадії розробки, у тому числі 2 детальні плани за межами населених пунктів, для об’єктів дорожнього сервісу і об’єктів сільськогосподарського призначення, житловий квартал “Східний” в м Ківерці, ДП “Звірівське мисливське господарство” в с.Звірів, господарські двори в селах Гремяче та Муравище, ферма по вирощуванні свиней в с.Гремяче.

Разом з тим, виготовлено та затверджено Комплексну схему розміщення тимчасових споруд в смт Цумань, прийнято рішення, та розпочаті роботи по виготовленні відповідної Схеми для м.Ківерці.

Протягом 2018 року відділом містобудування та архітектури за отриманими із центру надання адміністративних послуг матеріалами виготовлено та видано 268 будівельних паспортів для будівництва індивідуальних житлових будинків, 33 містобудівних умов і обмежень для будівництва або реконструкції виробничих об’єктів, закладів торгівлі, культових споруд, квартир, тощо, та 4 паспорта прив'язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Відмови у вищезгаданих послугах відділом не надавались.

У поточному році, станом на 7 червня виготовлено та  видано 85 будівельних паспортів для будівництва індивідуальних житлових будинків, 9 містобудівних умов і обмежень, та 3 паспорта прив'язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, також продовжено термін дії ще 4 паспорта прив’язки. Відмови у вищезгаданих послугах у поточному році відділом також не надавались.

У 2018р. після опрацювання відділом відповідної містобудівної та землевпорядної документації було видано 463 висновки про погодження проектів землеустрою щодо відведення, або зміни цільового призначення земельних ділянок, станом на 7 червня 2019 року вже видано 571 висновок.

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, а також Типового положення про затвердження містобудівного кадастру, прийнято розпорядження голови Ківерцівської райдержадміністрації від 06.01.2012 № 4 “Про утворення служби містобудівного кадастру Ківерцівського району” у відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації, та затверджено Положення про Службу. На сьогоднішній день відділом містобудування та архітектури розробляється відповідна районна Програма створення містобудівного кадастру у районі.

Про стан здійснення заходів з підготовки до проведення  позачергових виборів народних депутатів України  21 липня 2019 року  інформував Валентин Павловський,  начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації

По завершенню наради перший заступник голови РДА Юліан Таранчук наголосив, що по розглянутих питаннях прийнято відповідні доручення та розпорядження голови РДА.

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації