Привітання першого заступника голови РДА Юліана Таранчука з нагоди Дня юриста

08.10.2019

Шановні юристи Ківерцівщини! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста! Запорукою втілення верховенства права у справі розбудови демократичної держави та реалізації конституційних прав і свобод громадян є саме ваш професіоналізм, усвідомлене почуття справедливості, принциповість і наполегливість.

Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. Ви відстоюєте законні інтереси громадян, захищаєте їх права в судах, відновлюєте справедливість. Тому відповідальність вашої роботи постійно зростає, стає більш вагомою і значимою.

Я впевнений, що юристи Ківерцівщини, яким властиве почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам жителів краю, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть всіх зусиль задля утвердження ідеалів верховенства права та справедливості.

У день вашого професійного свята прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян та найщиріші побажання міцного здоров'я, мирного неба, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

 

У цей святковий день висловлюю вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість і цілеспрямованість.

Зичу вам здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання Ківерцівщини!

                                                                                                                            Юліан Таранчук

Перший заступник голови районної державної адміністрації