Привітання голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука з Днем ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2018

Минуло 32 роки від дня однієї з найбільших катастроф світу – аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, що розділили історію нашої країни на «до» і «після».

Щороку 14 грудня, в день, коли було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, тих, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашого району. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато  учасників ліквідації, на жаль, вже немає поряд з нами. Світла пам'ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра і злагоди, шани і щирої подяки від людей!

Нехай ніколи не повториться шлях Чорнобильської катастрофи , а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку!

З повагою,                                                                                       Валерій Ткачук

Голова районної державної адміністрації