Протидія торгівлі людьми в Україні

05.03.2013

Сьогодні у приміщенні центру дитячої та юнацької творчості міста відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми, що був організований відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації спільно з обласним громадським об’єднанням “Волинські перспективи” (керівник Ніна Пахом’юк). Захід мав на меті підвищення обізнаності представників місцевих державних структур щодо національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Учасниками тренінгу були представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ, що залучаються у процес надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Присутні мали змогу ознайомитись з комплексом заходів для ідентифікації осіб, що постраждали від торгівлі людьми, низкою морально-етичних принципів у роботі з надання психологічної підтримки постраждалим, та методи сприяння правовому й соціальному захисту цих осіб, розібратись чому відбувається таке явище та його наслідки, а також ознайомитись із Законом України "Про протидію торгівлі людьми". Також учасники тренінгу отримали роздаткові матеріали і збірник законодавчих актів України щодо протидії торгівлі людьми.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю