Прощання з Марісом Айдиновичем Камінським

08.02.2017

Сьогодні, 8 лютого, у Ківерцях поховали Героя – Маріса Айдиновича Камінського.

Попрощатися із загиблим бійцем та віддати останню шану прийшли сотні людей, серед яких: жителі міста, району, друзі, колеги, представники районної влади, органів місцевого самоврядування, райвійськкомату та всі небайдужі.
В актовій залі медичного коледжу відбулася громадянська панахида, після якої тіло перенесли у Свято-Покровський собор м. Ківерці. Духовенство УПЦ КП на чолі з настоятелем Ківерцівського благочиння  Іоаном Семенюком, за участю  військових капеланів Волині, відслужили панахиду.

 Щирі співчуття сім’ї, рідним та близьким військовослужбовця висловив настоятель Свято – Покровського собору  Іоан Семенюк та військовий капелан Михайло Бучак. Бракувало слів, щоб висловити емоції, які переповнювали усіх присутніх.

 Поховали юнака під залпи автоматів на міському кладовищі, у супроводі Державного Гімну України у виконанні військового оркестру.

Друзі, військові побратими, ківерчани завжди пам’ятатимуть Маріса як виваженого, порядного, доброзичливого, веселого, такого, котрий міг підтримати в скрутну хвилину, за потреби був готовий прийти на допомогу, вирізнявся високими професійними навичками. Він був уособленням справжнього офіцера, дуже відповідальним, наполегливим та відданим своїй професії.
Світла пам’ять про подвиг Героя, який віддав своє життя за те, щоб Україна залишалась єдиною та незалежною, назавжди залишиться в наших серцях!

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики