Про виплати внутрішньо переміщеним особам

22.01.2020

Станом на 01 січня 2020року на обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації перебуває 151 внутрішньо переміщена особа, або  77 сімей переселених з Криму, Донецької та Луганської областей.

За 2019 рік отримувачам допомоги профінансовано 653,1тисяч гривень з Державного бюджету. На підставі постанови Кабінету Міністрів України №505 від 01.10.2014року грошова допомога надається внутрішньо  переміщеним особам, які стоять на обліку в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення  не більше ніж на  шість місяців. Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується ,  як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї .

Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний термін уповноважений представник   сім’ї надає  до уповноваженого органу заяву,  в якій повідомляє про відсутність змін,  що впливають на призначення грошової допомоги.

Для призначення грошової допомоги  структурним підрозділом  з питань соціального захисту населення проводиться обстеження матеріально- побутових умов сім’ї та складається  відповідний акт. У разі  відсутності  внутрішньо переміщеної особи за фактичним  місцем проживання  представник структурного підрозділу робить відповідний запис в акті обстеження матеріально-побутових умов сім’ї,  що дає право на  відмову в призначенні відповідної соціальної виплати.

 

Завідувач сектору обліку, виплати пільг громадянам  потерпілим

внаслідок Чорнобильської катастрофи та нагляду за призначенням пенсій

управління соціального захисту населення Ківерцівської  РДА                  Ольга Івашкевич

 

Управління соціального захисту населення