Президент: У 2013 році потрібно продовжити підвищення соціальних стандартів

26.12.2012

Серед пріоритетів державної політики на 2013 рік залишається послідовна реалізація політики соціальної справедливості. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів. «Наголошую, що підвищення соціальних стандартів повинно продовжуватись, а для цього необхідно забезпечити позитивну динаміку економіки та збільшувати можливості держбюджету», - сказав Глава держави.
В умовах жорстких бюджетних обмежень, підкреслив Віктор Янукович, має відбуватися вдосконалення організації соціальної сфери, посилення адресності соціальних видатків та фокусування роботи на ранньому виявленні проблем у сім’ях і своєчасному наданні якісних соціальних послуг.
«На часі - модернізація політики зайнятості, яка має бути адекватною потребам структурних зрушень в економіці», - заявив Президент. Він додав, що наступного року має ефективно реалізовуватися новий закон про зайнятість. «Ми якісно змінимо підходи до стимулювання створення робочих місць, передусім для найбільш вразливих на ринку праці категорій: молодь, інваліди, люди передпенсійного віку», - сказав В.Янукович.
У 2013 році, також зазначив Глава держави, влада продовжить працювати над стабілізацією Пенсійного фонду та формуванням джерел для наступних підвищень пенсійних виплат.
Пріоритетом реформи системи охорони здоров’я на наступний рік Глава держави назвав становлення дієвої системи екстреної медичної допомоги та розбудову мережі первинної медичної допомоги в усіх регіонах.
«Необхідно «запустити» інструменти державно-приватного партнерства в соціальній сфері, передбачені прийнятим два роки тому законом», - наголосив Віктор Янукович.
Президент звернув окрему увагу на необхідність підвищення рівня залученості приватних компаній до соціально значущих проектів. «Соціальна відповідальність має стати синонімом успішності бізнесу як великого, так і середнього», - сказав Віктор Янукович.                                       

Прес-служба Президента України