Представників Національної поліції привітали з професійним святом

04.08.2017

4 серпня, з нагоди відзначення 2-ї річниці Національної поліції, у світлиці районного відділу Національної поліції відбулися урочистості.  Привітали мужніх та сильних, вольових та завзятих представників правоохоронних органів голова районної ради Василь Хмілевський, заступник голови РДА Яна Церкевич, секретар міської ради Оксана Баранович та начальник Ківерцівського відділу Національної поліції у Волинській області Юрій Столярчук.

- Шановні працівники поліції, на ваших плечах лежить величезна відповідальність. Ви захищаєте права та свободи громадян, боретесь зі злочинністю, вдень та вночі охороняєте спокій мешканців міста та району. За дорученням голови районної державної адміністарції Валерія Ткачука вітаю вас з професійним святом і бажаю сил та наснаги рухатись вперед. Як показує статистика, за останні два роки злочинність в районі суттєво зменшилась. Представники правоохоронних органів нашого району на сході захищають незалежність нашої країни. Дехто віддав за Україну свої життя. Честь і хвала нашим мужнім хлопцям, а матерям, дружинам їхнім — низький уклін. А усім нам я бажаю мирного неба над головою! - зазначила заступник голови районної державної адміністрації Яна Церкевич.

З нагоди професійного свята та за сумлінне виконання службових обов»язків Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради відзначено кращих працівників Національної поліції.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики