Представлено нового військового комісара

05.11.2018

2 листопада 2018 року в актовій залі РДА  за участі голови РДА Валерія Ткачука, в.п. голови райради Тамари Чигрин, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, відбулось офіційне представлення новопризначеного районного військового комісара Ківерцівського районного комісаріату - Алєксєєва Олега  Віталійовича.

Обласний військовий комісар Роман Кулик відрекомендував свого колегу  та побажав Олегу Віталійовичу з честю виконувати покладені завдання, успіхів у нелегкій праці задля підготовки та патріотичного виховання молодого поколінні відважних оборонців незалежної Української держави.

Валерій Ткачук зичив новому комісару успішної та плідної праці, нових звершень у його не простій та стратегічній роботі.

В свою чергу, районний військовий комісар  звернувся до всіх присутніх подякувавши за привітання, та зауважив, що надалі чекає на співпрацю та порозуміння в роботі від усіх керівників установ та організацій.

Довідково:

Алєксєєв Олег Віталійович  народився 24 серпня 1976 року в с. Олексіївка Старо-Синявського району Хмельницької області в родині військовослужбовця, українець.

Навчався у Нововолинському електромеханічному технікумі м. Нововолинськ на факультеті „Монтаж та експлуатація електрообладнання промислових та цивільних споруд”, який закінчив у 1995 році. Після закінчення технікуму поступив в Одеський інститут Сухопутних військ на факультет ракетно-артилерійського озброєння, який закінчив у 2000 році. Після закінчення інституту проходив військову службу в 50-му окремому танковому батальйоні 51 механізованої дивізії 13 армійського корпусу Західного оперативного командування.

Брав участь в миротворчих операціях в Республіці Ірак в 2004 році та в антитерористичній операції на території Луганської області в 2014 році. З грудня 2014 по 20 жовтень 2018 – очолював Рожищенський  районний  військовий комісаріат.

Одружений, виховує двох дітей: сина 2005 року народження та дочку 2015 року народження.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики