Працюємо над вирішенням першочергових проблемних питань громад

07.02.2018

Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук провів робочу нараду з питань розподілу вільних залишків  коштів загального фонду районного бюджету на початок року для фінансування установ охорони здоров'я, культури, освіти, соціального захисту району у 2018 році.

В засіданні взяли участь: голова районної ради Василь Хмілевський, заступники голови РДА Юліан Таранчук і Яна Церкевич, керівник апарату Зоя Радюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Єгорушкіна, керівники бюджетних установ та організацій району.

Учасники наради вивчили пропозиції керівників галузей щодо збільшення асигнувань на утримання бюджетних установ у 2018 році.

Як повідомив голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, на початок року значного перевиконання бюджету немає. Розподіляємо понад 4 млн грн.. Ми зможемо забезпечити подані розпорядниками коштів потреби лише на третину. Так, на заклади освіти передбачається виділити 1750 тис грн., на заклади охорони здоров’я – 850 тис грн. на первинну ланку медицини району та 950 тис грн. на районне територіальне медичне об’єднання, на утримання установ культури 333 тис грн., залишок – на фінансування місцевих програм.

За клопотанням відділу освіти райдержадміністрації суму з вільних залишків коштів загального фонду районного бюджету направлять на капітальний  ремонт дошкільного навчального закладу у с. Жорнище (322,4 тис грн.), ремонт аварійної спортивної зали ЗОШ І-ІІІ ст с. Журавичі (272,4 тис грн.), виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення твердопаливних котлів та ремонт дахів навчальних закладів району (127,3 тис грн.), придбання вогнегасників для шкіл та дитячих садків району (150 тис грн) та інші потреби.

Кошти виділені для галузі охорони здоров’я витратять на придбання медикаментів, оплату послуг з утримання установ та забезпечення першочергових потреб.

- На жаль проблемних питань у нас багато і все вирішити не можливо. Усі пропозиції подані розпорядниками коштів районній державній адміністрації опрацьовані та будуть враховані при розподілі коштів, які надійдуть від перевиконання районного бюджету за підсумками звітних періодів 2018 року, - зазначив Валерій Ткачук. – Сподіваюся, що депутати районної ради підтримають наш проект рішення на черговій сесії.

За результатами робочої наради голова РДА дав доручення управлінню фінансів райдержадміністрації підготувати проект рішення районної ради, який буде винесено для розгляду депутатів на черговому засіданні сесії районної ради.

Також, за поданими розпорядниками коштів пропозиціями, сформовано перелік об’єктів, які планується профінансувати у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на умовах співфінансування з районного бюджету.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики