Працівників галузі культури привітали з професійним святом

06.11.2018

6 листопада 2018 року в актовій залі Ківерцівської дитячої музичної школи відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Привітати з професійним святом працівників культури завітали перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, начальник відділу культури та туризму, молоді та спорту РДА Галина Слатініна.

- Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків це привід для гордості та запорука подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. – зазначив у вітальному слові Юліан Таранчук.

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники: Бугайчук Надія Василівна – завідувач клубу села Домашів Ківерцівського району та Скубій Микола Миколайович – заступник директора районного будинку культури ім. М.П. Ковальова.  Подяку голови Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації Волинської області за вагомий особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури тa майстрів народного мистецтва вручено Бояновській Світлані Йосипівні – завідувачу клубу села Котів Ківерцівського району та Жук Аліні Юріївні – головному режисеру районного будинку культури ім. М.П. Ковальова.

- Мистецтвом слова, пісні, музики, танцю, організацією масових заходів ви піднімаєте над буденністю значимість людини, яка творить і розбудовує нашу українську державу. Аматорське мистецтво у всі часи було справжнім, щирим і непідробним. Зберігаючи і примножуючи творчі традиції свого народу, ви виконуєте дуже важливу і почесну місію утвердження та зміцнення етнічної неповторності українців у світі, - вітала колег Галина Слатініна.

Низку подяк та грамот від відділу вручено найкращим працівникам галузі культури.

Щиро вітали культармійців із професійним святом та бажали творчої наснаги, добра, миру, а також дякували за невтомну працю, за творчість та ентузіазм, за мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, як культурне навчання та виховання директор РБК Олександр Бовканюк та завідувач клубу села Човниця Оксана Лойко, працівники районної бібліотеки для дорослих.

Свято супроводжувалося виступами солістки РБК Софійки Гловацької та талановитих працівників культури Рожищенського РД «Просвіта» - народного аматорського ансамблю «Колорит».

Справжня феєрія музики, пісні та слова заполонила душу глядачів. Адже немає щирішої аудиторії, як колеги по роботі. «Многії літа» звучали на закінчення чудових вітань у співзвучності артистів двох споріднених районів неперевершено…

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації