Планується розподіл вільних залишків коштів районного бюджету

06.02.2018

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Ткачук провів робочу нараду з питань розподілу вільних залишків  коштів загального фонду на початок року районного бюджету та фінансування установ охорони здоров'я, культури, освіти, соціального захисту району у 2018 році.

В засіданні взяли участь: голова районної ради Василь Хмілевський, заступники голови РДА Юліан Таранчук і Яна Церкевич, керівник апарату Зоя Радюк, начальник управління фінансів адміністрації Олена Єгорушкіна, керівники бюджетних установ, організацій району.

Учасники наради вивчили пропозиції очільників галузей щодо збільшення асигнувань на утримання бюджетних установ у 2018 році.

- Ми заслухали всі пропозиції та проблемні питання головних розпорядників коштів. Ряд об'єктів (капітальні видатки) подані пропозиціями за рахунок коштів соцекономрозвитку на умовах співфінансування з районного бюджету. Зокрема, це кошти на перекриття даху РБК ім. Михайла Ковальова, капітального ремонту даху із підсиленням стін приміщення спортивного залу ЗОШ І-ІІІ ст села Дідичі, придбання фіброгастроскопу та інше,- зазначив Валерій Ткачук.

Голова РДА дав доручення начальнику управління фінансів адміністрації Олені Єгорушкіній  підготувати проект рішення районної ради «Про внесення змін до  рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №7 «Про районний бюджет на 2018 рік», з подальшим його розглядом та затвердженням на черговій сесії Ківерцівської районної ради.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики