Підвели підсумки проєктів «Успішна громада» та «Територія майстерності»

29.11.2019

У  Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості, за участі начальника відділу інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталії Тутейко. підведено підсумки проєктів «Успішна громада» та «Територія майстерності», що реалізовувались з грудня 2018 року по грудень 2019  року Волинський обласний центр зайнятостіі. Впровадження проєктів проводилось у співпраці з роботодавцями, об’єднаними територіальними громадами, консультантами- практиками, громадськими організаціями. 

Захід відбувся за участю представників агропромислового комплексу, виробників сільськогосподарської продукції та активних учасників з числа жителів громади «Господарювати можна і в Україні, просто треба поставити собі мету і робити усе, щоб її досягти» - каже Галина Пушкар - ментор проекту «Територія майстерності». 

Варто зазначити, що багато видів продукції в господарстві сертифіковані як «органік сертифікат». Пані Галина Пушкар розповіла, що на виробництво органіки переходили кілька років. Сьогодні радо ділиться досвідом про можливості ведення агробізнесу на селі. 

Любов Мартинюк презентувала здобутки проєктів, подякувала за співпрацю та взаємодію присутніх!

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації