Підведено підсумки роботи медичної галузі району у 2018 році

07.02.2019

6 лютого 2019 року актовому залі районної лікарні" за участі першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука, голови районної ради Олександра Гурського, заступника начальника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Валерія Руцького, голови Цуманської ОТГ Анатолія Доршука, головних лікарів ЗОЗ району, заступників, керівників структурних підрозділів, позаштатних районних спеціалістів, старших медичних сестер, відбулося засідання медичної ради "Підсумки діяльності закладів здоров'я Ківерцівського району за 2018 рік".

Про підсумки діяльності лікувально-профілактичних закладів району за 2018 рік та завдання по удосконаленню надання медичної допомоги населенню району у 2019 році звітував Генеральний директор Ківерцівського РТМО Михайло Слижук.  Він зазначив, що  медичними працівниками Ківерцівської центральної районної лікарні виконаний значний об’єм роботи по наданню медичної допомоги жителям району. Незважаючи на фінансові труднощі, медики забезпечили належний рівень спеціалізованої допомоги та стабільне функціонування лікувально-профілактичних закладів району. Також, керівник визначив напрямки та завдання щодо реформування галузі. Михайло Васильович подякував колективу за стабільну роботу і керівникам області та району за підтримку медиків.  

У презентації очільник галузі акцентував увагу на діяльності закладів вторинної ланки, виконанні кошторису, медичних програм, втіленні заходів з контролю якості надання медичної допомоги мешканцям району, впровадженні сучасних медичних технологій лікування і профілактики. 

Про надання первинної медичної допомоги жителям району та стан матеріально-технічного забезпечення амбулаторій та фельдшерських пунктів доповідав головний лікар КЗ «Ківерцівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Олесь Марищук. Він акцентував увагу на надання жителям допомоги у АЗПСМ. Окреслив проблемні питання щодо реформування у первинній медицині, підписання декларацій населення з сімейними лікарями та проведення другого етапу реформи галузі первинної медицини.

Заступник начальника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Валерій Руцький, перший заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Юліан Таранчук та голова райради Олександр Гурський подякували за об’єктивну оцінку роботи РТМО та КЗ «Ківерцівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», а  медикам за працю та  запевнили, що і надалі районне керівництво буде тісно співпрацювати з медзакладами  і разом знаходити вихід у вирішенні проблемних питань – бо здоров’я людини - це головна цінність та запорука сталого розвитку країни.

В обговоренні взяли участь завідувач акушерсько-гінекологічного відділення, депутат Волинської обласної ради Людмила Тимощук.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики