Підсумкова нарада у сфері цивільного захисту населення

15.01.2013

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту населення району за 2012 рік та визначення основних завдань на 2013 рік. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич та голова районної ради Михайло Марчук.

Начальник служби цивільного захисту Ківерцівського району ТУ МНС у Волинській області, підполковник Андрій Кузьмов, у своїй доповіді відзначив, що територіальний підрозділ працював злагоджено і виконав усі заплановані на 2012 рік завдання.

Із заключним словом виступили заступник начальника територіального управління з питань оперативного реагування та цивільного захисту ТУ МНС України у Волинській області,  полковник служби цивільного захисту Сквірський Анатолій Панасович та заступник начальника – начальник відділу контролю за діяльністю органів виконавчої влади, кадрового та правового забезпечення Управління Держтехногенбезпеки у Волинській області Оліферчук Василь Віталійович, які визначили основні завдання служби на 2013 рік.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю