«Перлинка» вокального ансамблю «Співаночка»

01.11.2018

Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтв» об’єднує всю Україну і демонструє її єдність та неподільність. Організатори заходу: Український державний центр позашкільної освіти спільно з ТОВ «АртФестЦентр». Конкурс відбувається в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Образотворче мистецтво».

Основними завданнями фестивалю є:

-  пошук і підтримка талановитих дітей та молоді;

-  виявлення обдарованих виконавців, які створюють власний художній образ;

-    формування високохудожнього смаку;

-    естетичний і духовний розвиток молодого покоління;

-     залучення діячів мистецтв до роботи з обдарованими дітьми та молоддю.

Цієї суботи у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтв». За звання кращих змагалися майже 1000 учасників з позашкільних навчальних закладів України, зокрема: з Чернівецької, Донецької, Сумської, Кіровоградської, Херсонської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської та Львівської областей. Ківерцівський районний центр дитячої та юнацької творчості представляла солістка вокального ансамблю «Співаночка» (керівник Тетяна Людвік) Ангеліна Євницька. Своїм виступом наша вихованка продемонструвала високий рівень вокальної майстерності та вразила професійне журі.

Приємно зазначити, що саме наша вокалістка виборола почесне ІІ місце та нагороджена дипломом Українського державного центру позашкільної освіти. Щиро вітаємо Ангеліну та її талановитого педагога, бажаємо і надалі нових перемог та подальших творчих злетів.

 

Відділ освіти райдержадміністрації