Пам’яті Олега Денисюка

17.02.2013

В приміщенні Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи було проведено Першість району з волейболу серед сільських, селищних та міської рад на кубок нашого земляка Олега Денисюка, який загинув у Республіці  Афганістан.

У змаганнях взяло участь 12 команд із Цуманської і Олицької селищних, Тростянецької, Липненської, Покащівської, Жорнищенської, Суської, Сокиричівської, Холоневичівської, Берестянської сільських рад та молодіжної і ветеранської команд із міста Ківерці.

 У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Тростянецької сільської ради, за що, від районної спілки ветеранів Афганістану, отримала перехідний кубок імені Олега Денисюка. Друге та третє місця посіли волейболісти відповідно Берестянської та Липненської сільських рад.

Всі учасники нагороджені Грамотами районної ради та районної державної адміністрації. Голова районної ради Михайло Марчук та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич вручили переможцям кубки та грошові винагороди. У номінації “Кращий гравець” переміг капітан команди із села Берестяне Владислав Суханов.

Спортивні змагання організовувалися відділом у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з районною спілкою ветеранів Афганістану.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю