Опалювальний сезон на Волині стартував злагоджено

03.11.2017

Саме таку позицію озвучив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Пиріг 2 листопада 2017 року, під час засідання антикризового енергетичного штабу, що відбувся під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука.

До слова, відповідно до розпорядження голови ОДА від 29 вересня 2017 року, органи місцевого самоврядування самостійно визначали дату початку опалювального сезону залежно від температурних показників. Так, 20 жовтня тепло подали у місті Ковель, 21 жовтня в Нововолинську та Володимир-Волинському, а вже 23 – у Луцьку та усіх інших населених пунктах області.

– Хочу підсумувати: початок опалювального сезону в області пройшов злагоджено. Фактично опалюються всі об’єкти соціальної сфери – школи, садочки, а також заклади охорони здоров’я.  Що ж стосується проблеми із ОСББ, то на сьогодні по місту Луцьку 100-відсоткове підключення будинків до тепломереж, що опалюються централізовано. А з приводу вчорашнього інциденту зі Східноєвропейським національним університетом імені Лесі України, то тут суто технічна причина, яку намагаються усунути, – повідомив Андрій Степанович.

Користуючись нагодою, Сергій Дмитрович звернувся до голів районних державних адміністрацій щодо наявності коштів Резервного фонду, аби «бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій місцевого значення».

Окрім того, розглянули питання щодо стану розрахунків за спожитий природний газ населенням області. Як зазначив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук, рівень розрахунків населення у жовтні 2017 року зріс до 78,7 % у порівнянні з попереднім місяцем. Разом із тим, заборгованість населення за спожитий газ становить більше 211 млн грн. Робота в даному напрямку продовжується.

Насамкінець, заступник голови облдержадміністрації доручив працівникам департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради провести обстеження школи № 27, що у місті Луцьку, на предмет підготовки до опалювального сезону. За його слова, нині завершується визначення процесу оплати цієї послуги.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації