Олександр Киричук провів нараду щодо активізації процесу залучення інвестицій в область

11.09.2019

Тимчасово виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук провів робочу нараду щодо активізації процесу залучення інвестицій в регіон. До обговорення, яке відбулося у вівторок, 10 вересня 2019 року, долучилися заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось та представники департаменту економіки та європейської інтеграції на чолі з директором Ігорем Чуліпою.

Варто зазначити, що в області сформовано стратегічні  пріоритети та плани розвитку регіону. Зокрема, це реформа децентралізації, стратегічні напрямки розвитку державного кордону, індустріалізація області, розвиток інфраструктури, стратегічні цілі розвитку агропромислового комплексу, екологія, стратегічні напрямки розвитку туризму.

За словами т.в.о. голови облдержадміністрації Олександра Киричука, саме залучення інвесторів та втілення масштабних проєктів є запорукою розвитку соціально-економічної сфери регіону.

— Наповнення як місцевих, так і обласного та державного бюджетів, є одним з ключових напрямків роботи виконавчої влади. Ми повинні дбати про матеріально-фінансове забезпечення усіх сфер життя області. У зв’язку з цим,  є необхідність активізувати роботу щодо втілення масштабних інвестиційних проєктів в регіоні. Особливої уваги потребує питання збереження визначених  пріоритетів подальшого розвитку, адже ми маємо ряд напрацювань у проєктах, які необхідно втілити в життя найближчим часом, – зазначив Олександр Олексійович.

Варто зазначити, що йдеться про такі стратегічно важливі проєкти, як індустріальний парк «Ковель», розширення міжнародного пункту пропуску «Ягодин», електрифікація дільниці «Ковель – Ізов – Держкордон», інфраструктурний розвиток селища Олика та відродження його історико-архітектурної спадщини, збереження перлини Волині – Шацьких озер та інші.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ