Новий навчальний рік розпочнеться всеукраїнським телевізійним Шевченківським уроком

30.08.2013

Президент України Віктор Янукович, підтримавши ініціативу Міністерства освіти і науки України та Благодійного фонду «Велика родина» щодо проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку, підписав відповідне розпорядження щодо його належної підготовки.

Зазначений захід організовується з метою сприяння вивченню молодим поколінням творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річного ювілею від дня його народження.

Урок відбудеться 2 вересня 2013 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та транслюватиметься в ефірі Першого національного каналу.

Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок проводиться для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни.

Під час заняття використовуватимуться архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя та творчість Великого Кобзаря.

Як повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Хомич, усі волинські школи готові до проведення Шевченківського уроку 2 вересня.

«Технічних проблем немає жодних, покриття Першого національного каналу є всюди. Формат проведення уроку теж довільний – клас чи група класів, у навчальних кімнатах чи актових залах. Ми просимо у вчителів після перегляду трансляції ініціювати обговорення поміж учнями, вислухати їх,  обмінятися думками. Тобто це не  просто урок, а живе спілкування та дискусія, бо нам цікаво почути міркування дітей, їх ставлення до життєвого та творчого шляху Тараса Шевченка», - підкреслив Олександр Хомич.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації