Народному аматорському ансамблю пісні і танцю “Барвінок” 25 років

11.03.2013

Днями народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Барвінок” відсвяткував свій 25 річний ювілей. 25 років колектив радує мешканців Ківерцівщини гарною українською піснею та запальними танцями, його знають в районі і далеко за  межами. Адже їм притаманна активна концертна діяльність, завжди успіх у глядачів, гучний громадський резонанс після кожної  концертної програми, самобутній та цікавий репертуар, своєрідність звучання та чітка режисерська побудова самих виступів колективу. Завдяки їм українські народні пісні, танці і музика сплітаються в неповторний вінок вокально-хореографічних композицій, жанрових сцен, етнографічних картин а, інколи, і цілих народних вистав.

Святкування ювілейної дати проходило у районному Будинку культури імені М.П. Ковальова. Сюди завітали мешканці з усього району, поважні гості, а також усі ті, хто любить і цінує виступи незабутнього “Барвінка”, яка своїми піснями та танцями не просто додає гарного настрою, а чарує, пробуджує душу, вчить любити свій край, його звичаї і традиції.

Як і годиться гостей зустрічали українськими піснями та танцями. Колектив заспівав своїх найулюбленіших пісень, а танцюристи подарували нові та вже відомі танцювальні номери. Гості свята зустрічали ці виступи шквалом аплодисментів.

Міцного здоров’я, творчого натхнення, нових пісенних обріїв великому, дружному колективу бажали голова районної ради Михайло Марчук, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич, міський голова Володимир Жгутов, заступник директора обласного навчально-методичного центру культури Віталій Клімчук, обласний депутат Петро Олешко, начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Слатініна, перший керівник ансамблю Галина Гоменюк та інші.

Під бурхливі овації глядачів вокально-хореографічною композицією “Нумо-нумо..” закінчилося святкування ювілею.

Сьогодні народний ансамбль “Барвінок” це — відточений до філігранності, високотехнічний колектив з власним виконавським обличчям та високою сценічною культурою. Народний ансамбль має дуже великий запас творчої енергії, що дає натхнення творити, працювати віддаючи вогонь свого серця своїм землякам.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю