Народне Віче до дня народження Т.Г.Шевченка “Хай дух Шевченка нас об’єднає!”

09.03.2017

Сьогодні ми відзначаємо 203-тю річницю від дня народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Керівництво району разом з представниками окремих структурних підрозділів  райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, громадських організацій району,  представників ЗМІ почесною ходою прийшли до пам’ятника Кобзаря, щоб  віддати шану поету і покласти до підніжжя   квіти.

З вітальними словами виступили перший заступник голови райдержадміністрації  Юліан Таранчук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин, міський голова Володимир Жгутов, голова районного осередку “Просвіта” ім.Т.Г.Шевченка Любов Михальчук.

“Хоч він не був політиком, проте на його ідеях виховувались і виховуються покоління українців. Він не був полководцем, але його слово мобілізувало і мобілізує нині українців до боротьби за власні права і свободи, людську гідність. Він не був дипломатом, але своєю відомою усьому світу творчістю здобув для України належне визнання та пошану,” – зазначив Юліан Таранчук.

Голова районного осередку "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка Любов Михальчук наголосила на тому, що твори Кобзаря є пророчими для українців.

Боротьба за Незалежність все ще триває. Тисячі українських патріотів сьогодні відстоюють територіальну цілісність Української держави, борються за її свободу, незалежність, державний суверенітет.

У виконанні  артистів РБК звучали твори Шевченка... 

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики