Нарада з правоохоронними органами

21.02.2013

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулася нарада з сільськими, селищними, міським головами та керівниками правоохоронних органів на якій розглядалося питання про стан злочинності у районі протягом 2012 року.

У нараді взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Зубенко, заступник голови районної ради Андрій Киричук, прокурор району Володимир Лебедюк, в.о. начальника РВУМВС Олександр Кузьмук, начальники контрольно-фінансової інспекції Володимир Матвійчук та МДПІ у районі Роман Гринюк, директори Ківерцівського та Цуманського лісгоспів Віктор Стахнюк і Олександр Грицай, начальник служби цивільного захисту району ТУ МНС України у Волинській області Андрій Кузьмов,  дільничні інспектори, сільські, селищні та міський голови, керівники відділу освіти Світлана Бацмай та служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Скубій.

З доповіддю про стан злочинності та правопорядку в районі у 2012 році виступив прокурор району Володимир Лебедюк. Він зазначив, що в районі протягом звітного року,  зросла кількість зареєстрованих злочинів із 380 до 435, тобто на 14,47%. Серед зареєстрованих злочинів найбільше спостерігалися крадіжки майна, заволодіння автотранспортом, грабежі, хуліганства, шахрайства. Зменшилася кількість ДТП та розбоїв, не зареєстровано зґвалтувань ( у 2011 році було 4 таких випадки). Як і в минулому так і в поточному році зареєстровано по одному вбивству, які розкриті. На фоні збільшення загального рівня злочинності, відбулося також збільшення росту випадків скоєння злочинів особами, які раніше вчиняли злочини та особами в стані алкогольного сп’яніння. Із зареєстрованих 435 злочинів 348 розкрито, що складає 73,5%.

Особливу увагу прокурор району звернув на стан злочинності серед неповнолітніх, профілактичну роботу з цього питання, розкрадання лісів, охорону громадського порядку, боротьбу з пияцтвом та легалізацію робочих місць.  Одним з пріоритетних напрямків роботи прокуратури  встановлено боротьбу із корупційними діяннями.

На завершення своєї доповіді Володимир Савович окреслив спільні завдання для правоохоронних органів району разом з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення законності та правопорядку на території району.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич відмітив, що легалізація робочих місць є надзвичайно важливим питанням, адже це джерело наповнення місцевих бюджетів. Також він наголосив на необхідності забезпечення до початку весняної повені організувати обстеження кюветів і каналів в межах та поблизу населених пунктів і силами громад очистити їх від сміття.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю